note
tick
loading
Header Banner
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 35 Ürün

Dikkat Sayılarla Boyama Bağımlılık Yapabilir!

Numaralarla Boyama Hobi Seti alırken Carpuz Hobby’i tercih eden müşterilerimizden %97 oranında olumlu geri dönüş aldık ve her 10 müşterimizden 9’u bir sonraki tercihinin yine Carpuz Hobby olacağını belirtti. Satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en büyük unsur bağımlılık yapacak bir hobiye sahip olmanız olacaktır:)

Sayılarla Boyama Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

-Numaralı Boyama Kiti içerişinde size farklı boylarda 3 adet fırça gönderiyoruz(küçük bir sürpriz ile de karşılaşabilirsiniz), boyayacağınız numaralara göre küçük alana sahip yerlere ince fırça, büyük alanlı yerlere kalın fırçanızı kullanmanızı tavsiye ederiz.
-Elinizde fırçanızı yıkamak için bir bardak temiz su ve fırçayı silmek ve kurutmak için bir bez bulundurun.
-Bir alanı daha hızlı boyamak için fırçanızın tüylerini yaymayın. Bu durum her ne kadar en kaliteli fırçayı gönderiyor olsak bile resminize ve fırçanıza zarar verebilir. Tüylerin uçlarını hafifçe bükmek ve fırçayı yüzey boyunca kaydırmak için hafif bir baskı uygulayın. Boyayı aşağı itmek için fırçayı kullanmaktansa, boyayı fırçadan çeken kanvas olarak düşünün.

Ve en önemlisi:

Keyifli vakit geçirmeyi unutmayın. Kurallara bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Bizlerde biliyoruz ki içinizdeki sanatçıyı durdurabilmek çok zor olacak!

Wp İletişim
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Güvenlik
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.