note
tick
loading
Header Banner
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 50 Ürün

Artık Herkes Resim Yapabilecek!

Dünyada sanatı seven ama asla kendi sanatını yaratamayacaklarını hisseden pek çok insan var. Denemek yerine, vazgeçiyorlar ve yalnızca bir sanat hayranı olacakları gerçeğine teslim oluyorlar. Numaralarla boyama, sanatı genç ve yaşlı, yetenekli ve yeni başlayan herkes için erişilebilir kılma avantajına sahiptir. Herkesi harika sanat yaratma sürecine dahil etmenin mükemmel bir yolu. Sayılarla Boyama Kitimizi aldıktan sonra ‘ben hiç resim yapamam’, ‘düz bir çizgi bile çizemiyorum’ cümlelerini unutun! Aksine tablonuzu bitirdikten sonra size gelen övgüleri kabul etmeye hazır olun!


İşte Numaralarla Boyama’nın Size Kazandıracakları!

İşte Numaralı Boyama Setinin size katacakları:


Artan Dikkat Süresi

Sayılarla boyama ile konsantrasyonunuzu geliştireceksiniz.


Başarıyı yaşamak

Numaralarla Boyama yaklaşımında, bir resmin tamamlanması büyük bir başarı duygusu sağlayabilir. Böylece kendine güveni arttırır ve yaratıcılığa ilham verir.


Kaygı ve Stres Düzeyini Azaltın

Resimler, yetişkinlerin kendilerini daha mutlu, daha sakin ve daha rahat hissetmelerini sağlar. Stresi azaltmak ve bastırılmış duyguları dışarı atmak için inanılmaz derecede kolay bir yoldur. Endişelerini geçici olarak yok etmek. Daha önce resim yapmamış kişiler bile bu yaklaşımla duygularını resmedebilirler.


Hoşgörü ve Sabrı Geliştirir

Adım adım boyama süreci, kişinin sabrını geliştirmesine ve küçük ayrıntılara vurgu yapmasına yardımcı olur.


Fiziksel ve Zihinsel Eğitim

Resim yapmak bilişsel yetenekleri ve motor koordinasyonu geliştirir. Bu, depresyon ve diğer stresle ilişkili duyguları olumlu yönde etkiler. BONUS:Şu ana kadar nasıl keşfedememişim dediğiniz bir hobiye sahip olacaksınız. Üstelik bir TIK uzağınızda.
Wp İletişim
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Güvenlik
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.